zrzeczenie się

1.Terms Of użytkowania

Poprzez dostęp do tej strony, zgadzasz się przestrzegać pracy magisterskiej internetowej Warunków Użytkowania, obowiązującym prawem i przepisami, i są odpowiedzialne zgadza się, że pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami lokalnymi istnieją. Jeśli nie Zgadzam with’any terminów pracy magisterskiej, zabrania się wykorzystywania złota Dostęp do tej strony. Materiały zawarte na tej stronie są chronione prawem autorskim i prawem o znakach towarowych.

2. Użyj licencji

Pozwolenie na tymczasowo pobierać jest jedną kopię materiałów informacyjnych (lub oprogramowanie) jest usuwaniespyware.malware-protection.net witrynę dla osobistego, niekomercyjnego oglądania tylko przejściowy. To jest udzielenie licencji, a nie przeniesienia własności, a na tej licencji użytkownik nie może:

modyfikować lub kopiowania materiałów;

użyj materiałów do jakichkolwiek celów biznesowych, lub dla dowolnej publicznej prezentacji (komercyjny lub niekomercyjny);

próbować dekompilować lub inżynierii wstecznej oprogramowania jest zawarta internetowej usuwaniespyware.malware-protection.net za;

Wszelkie prawa autorskie usuń lub innych praw notacje z materiałów; złoto

przesłać materiały do ​​recenzji innej osobie lub „Zwierciadło” materiałów, które jakimkolwiek innym serwerze.

Niniejsza licencja `wygasa automatycznie w przypadku naruszenia restrictions’any tezy i może zostać rozwiązana przez usuwaniespyware.malware-protection.net w dowolnym momencie. Na zakończenie oglądnięciu tych materiałów lub z chwilą rozwiązania niniejszej licencji, należy zniszczyć wszystkie pobrane materiały w swoim posiadaniu, czy w formie elektronicznej lub drukowanej.

3. Zastrzeżenie

Materiały my usuwaniespyware.malware-protection.net GG są dostarczane „tak jak jest”. usuwaniespyware.malware-protection.net nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, i wyklucza niniejszym i neguje wszelkie inne gwarancje, w tym, bez ograniczeń, dorozumianych gwarancji przydatności handlowej lub stanu, przydatności do określonego celu, nienaruszania własności intelektualnej lub innego naruszenia złota prawa. Ponadto usuwaniespyware.malware-protection.net nie gwarantuje ani nie składać oświadczenia Wszelkie concernant dokładność, Prawdopodobne wyniki, lub niezawodności korzystania z materiałów, które ICT stronie internetowej lub w inny sposób odnoszących się do materiałów taki lub na dowolnych stronach internetowych powiązanych z tej strony.

4. Ograniczenia

W żadnym wypadku nie powinny usuwaniespyware.malware-protection.net `złote icts dostawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody (w tym bez ograniczeń, odszkodowania za utratę danych lub zysków, lub z powodu przerwy w działalności,) wynikające z korzystania lub niemożności korzystania z materiałów, strona usuwaniespyware.malware-protection.net, nawet jeśli usuwaniespyware.malware-protection.net złoto usuwaniespyware.malware-protection.net autoryzowanym has-been Włącz powiadomienia ustnie lub na piśmie o możliwości uszkodzenia takie. Ponieważ niektóre jurysdykcje nie dopuszczają ograniczeń jest gwarancji, lub ograniczenia odpowiedzialności za szkody przypadkowe lub pośrednie, thesis ograniczenia mogą nie mieć zastosowania do Ciebie.

5. Poprawki i Errata

Materiały my Pojawiające internetowej usuwaniespyware.malware-protection.net mogłaby zawierać techniczne, błędy typograficzne lub fotograficzne. usuwaniespyware.malware-protection.net nie gwarantuje That’any materiałów my ICT stronie są dokładne, kompletne i aktualne. Może usuwaniespyware.malware-protection.net dokonać wymiany do materiałów zawartych na jednej stronie internetowej technologii informacyjno-komunikacyjnych w dowolnym momencie bez uprzedzenia. usuwaniespyware.malware-protection.net jednak nie, nie zobowiązuje się do aktualizacji materiałów.

6. Linki

usuwaniespyware.malware-protection.net nie dokonała przeglądu wszystkich stron połączonych z technologii informacyjno-komunikacyjnych stronie internetowej i nie ponosi odpowiedzialności za treść tych powiązanych stron. Zamieszczenie jakiegokolwiek łącza nie oznacza poparcia przez usuwaniespyware.malware-protection.net witryny. Korzystanie z takiego połączonego stronie na własne ryzyko użytkownika.

7. Warunki korzystania z serwisu Modyfikacje

usuwaniespyware.malware-protection.net Może poprawione warunki teza użytkowania technologii informacyjno-komunikacyjnych internetowej w dowolnym czasie bez uprzedzenia. Korzystając z tej strony zgadzasz się przestrzegać aktualnego następnie zwolnić z tych Warunków użytkowania.

Prawo 8. Prezesów

Wszelkie roszczenia dotyczące stronie usuwaniespyware.malware-protection.net za `będzie-prawu Stanu Delhi, Indie ICT bez względu na sprzeczność z przepisami prawa.